Ткаченко: фіналом зустрічі «інформаційного Рамштайну» мають бути конкретні рішення міжнародної спільноти

Навігація та корисні матеріали

Формат зустрічі «інформаційного Рамштайну» повинен допомогти консолідувати зусилля України та міжнародних партнерів, зокрема країн ЄС, Британії, США та Канади для боротьби з російською присутністю в інформаційному просторі.

Про це говорили українські високопосадовці під час Kyiv Stratcom Forum, який організовує Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

«Ще з середини минулого року назріла необхідність координувати зусилля глобального Заходу та України у цій гібридній війні. Зараз можу сказати, що ми намацали потрібний трек. Ми будемо скликати експертів з різних країн, які готуватимуть базу для зустрічі на рівні міністрів: ЄС, Британії, США, Канади, щоб обговорити наші подальші кроки», – сказав міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко.

За його словами, важливо консолідувати зусилля з обмеження використання інформації кремлівських медіа, так само іноземним медіа потрібно використовувати більше власних джерел інформації, відкриваючи кореспондентські штаби в України.

Британський журналіст та експерт Пітер Померанцев додав, що «інформаційний Рамштайн» – це не допомога Заходу Україні, а допомога «собі проти зростаючої інформаційної та економічної коаліції між росією, Іраном, Китаєм, Венесуелою».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАТО допомагатиме Україні розбудовувати стратегічні комунікації, – представниця Альянсу

Водночас під час дискусії комунікаційний радник міністра МЗС Георгій Тихий наголосив, що наші «проблеми» лежать далеко за межами країн Заходу, а працювати потрібно більше з країнами Африки, Азії та  Латинської Америки.

Kyiv Stratcom Forum – дводенний захід Центру стратегічних комунікацій за участі українських високопосадовців, міжнародних дипломатів та експертів з комунікацій. Мета форуму – поєднати та обмінятися досвідом про підходи до протидії гібридній агресії та побудові стратегічних комунікацій.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: