Інформація – це наша зброя, – Ганна Маляр про небезпеку відкритих джерел під час війни

Навігація та корисні матеріали

Україні не потрібно боротися з інформаційними та технологічними реаліями, їх треба сприйняти та адаптовуватися, щоб перемоги. Про це заявила заступниця Міністра оборони Ганна Маляр під час Kyiv Stratcom Forum, який організовує Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

«Ми з 24-го перейшли на повністю інший інформаційний режим. Якщо до цього у нас була мета інформувати, то сьогодні такої мети немає. У нас є мета воювати. Усі інформаційні підрозділи і вся наша робота покликані допомогти Збройним силам. Зараз наша інформація – це наша зброя», – зазначила Маляр.

Також вона розповіла про небезпеку поширюваної інформації у відкритих джерелах: якщо у війнах 20-30 років тому держава могла стати монополістом інформації і супроводжувати військові кампанії, на сьогодні технічно це не можливо. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уже в перші місяці було очевидно, що Україна перемагає в інформаційній війні, – міністр Ткаченко

«Кожен зі смартфоном тепер ньюзмейкер: і оператор, і режисер. Він може передати у світ все, що завгодно дуже швидко, ще до того, як Збройні сили чи Міноборони про це заявлять. У цьому і криється небезпека, бо ворог вивчає відкриті джерела в тому числі. Є певна специфіка повідомлень, коли навіть росіяни швидше дізнаються інформацію з наших джерел, ніж їм доповідають їхні ж підлеглі. Це дуже серйозний виклик», – підкреслила Ганна Маляр.

Kyiv Stratcom Forum – дводенний захід Центру стратегічних комунікацій за участі українських високопосадовців, міжнародних дипломатів та експертів з комунікацій. Мета форуму – поєднати та обмінятися досвідом про підходи до протидії гібридній агресії та побудові стратегічних комунікацій.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: