KYIV STRATCOM FORUM

«Потрібно розуміти, що інформаційні війни не закінчуються ніколи», – Ігор Соловей

«Протидія дезінформації – це не лише спростування фейків, це й значною мірою поширення коректної, достовірної, вчасної інформації, що є складовою ефективних стратегічних комунікацій.
Наш Центр вірить у силу синергії, силу обміну досвідом, думками та баченням між різними спеціалістами, у тому числі з різних країн. Досвід кожного з наших іноземних друзів є надзвичайно корисним і унікальним. Саме заради цього ми започаткували Kyiv Stratcom Forum та раді бачити, що з кожним роком він збирає все більше і більше авторитетних спікерів з різних куточків нашої країни та світу».

Kyiv StratCom Forum —  дводенна подія з панельними дискусіями, спрямована на обмін та вдосконалення підходів до стратегічних комунікацій та підвищення стійкості до дезінформації на національному рівні в Україні та країнах-партнерах НАТО у Східній Європі.

Сьогодні українські фахівці мають найбільший досвід у боротьбі з дезінформацією та подоланні загроз повʼязаних з гібридною війною. Завдяки таким подіям ми маємо змогу поділитися цим досвідом та поширювати свої знання. Вперше захід був організований Центром стратегічних комунікацій у 2021 році. 

Kyiv StratCom Forum — це майданчик, де збираються  провідні експерти серед яких іноземні гості, представники української влади та громадських організацій, які спільно з ЦСК розглядають та вивчають ефективні шляхи співпраці між державою та громадянським суспільством у забезпеченні консолідованої реакції всього суспільства на дезінформацію.

Спікери форуму — це високопосадовці, а також провідні експерти у сфері комунікації, кібербезпеки та боротьби з дезінформацією.

Більше інформації ви можете отримати перейшовши на сторінку Kyiv StratCom Forum.

Ознайомитись з архівом відео з Kyiv StratCom Forum можна за цим посиланням.

«Наш форум – це в першу чергу про єднання досвідів та підходів. Це майданчик для дискусій, де кожен з гостей може поділитися своїми баченнями та підходами. Ми сподіваємося, що учасники та гості Kyiv Stratcom Forum повернуться з нього більш підготовленими до протидії гібридним загрозам. Попереду на нас чекає ще багато місяців боротьби, але ми маємо прекрасний шанс розбудувати потужну систему протидії, яка буде нищити ворожі задуми на початковому рівні», – вважає заступник керівника Центру стратегічних комунікацій Микола Балабан.

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: