НАТО допомагатиме Україні розбудовувати стратегічні комунікації, – представниця Альянсу

Навігація та корисні матеріали

Україні необхідно розбудовувати спроможності стратегічних комунікацій на перспективу і НАТО у цьому допоможе, однак це потребуватиме часу. 

Про це заявила заступниця помічника Генерального секретаря НАТО з громадської дипломатії Кармен Ромеро під час Kyiv Stratcom Forum, який організовує Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

«Після побудови спільного розуміння, ми будемо працювати над збільшенням рівня стійкості. Українці багато чого зробили, але є ще що покращити», – розповіла вона.

На думку посолки Великої Британії в Україні Мелінди Сіммонс, кожен тиждень без ефективної комунікації України та партнерів – це «той тиждень, коли Кремль просуває свої наративи та експлуатує наші вразливості».

Ремі Дюфло, Тимчасово повірений у справах і заступник голови Представництва Євросоюзу в Україні, наголосив на повній підтримці Центру стратегічних комунікацій.

«Ми не витрачаємо час на обговорення і з’ясування, чи ми можемо допомогти. Ми робимо все, що можливо з нашого боку – банимо фейкові новини і підтримуємо громадські організації, не лише державні установи», – підкреслив він.

Ключові складові посилення стійкості та протидії дезінформації й ведення гібридної війни – це освіта і підготовка, наголошує заступниця посла Швеції Ліндгрен Салтанова.

«Я хочу підкреслити важливість того, що робить Центр. У світлі повномасштабного вторгнення ви спромоглися реалізувати навчальні проєкти у школах та протидіяти дезінформації. Я знаю, що багато українців проходять цю підготовку. Тому ці зусилля не залишаються без результату! Шведський уряд і суспільство будуть продовжувати міцно підтримувати ваші Збройні сили. Ми будемо працювати і боротися разом із вами», – додала дипломатка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Світ має позбутися страху перед Росією, – радник ОПУ

Надзвичайна і Повноважна посолка Канади в Україні Лариса Галадза акцентувала, що світ навчається на прикладі України і потребує більшої залученості українців.

«Ми міцніші разом. Україна здивувала весь світ можливістю доносити до різної аудиторії свої послання. Цього не перемогти. Це мотивує весь світ», – підсумувала вона.

Kyiv Stratcom Forum – дводенний захід Центру стратегічних комунікацій за участі українських високопосадовців, міжнародних дипломатів та експертів з комунікацій.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: