Уже в перші місяці було очевидно, що Україна перемагає в інформаційній війні, – міністр Ткаченко

Навігація та корисні матеріали

Україна вже в перші місяці повномасштабного вторгнення показала, що перемагає в інформаційній війні проти Росії. Про це заявив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко під час Kyiv Stratcom Forum, який проводить Центр стратегічних комунікацій.

«Не тільки тому, що росіяни намагалися користуватися недолугими інформаційними наративами, але й тому, що українське суспільство згуртувалося. Від водія до чиновників – усі розуміли, що нам потрібно робити в перші дні», – розповідає міністр.

Він додав, що важливою складовою інформаційної політики є також робота Центру стратегічних комунікацій, який уже два роки працює при міністерстві.

«Я дуже радий, що під час повномасштабного вторгнення голос Центру став потужним і його чують. Це і розробка контрнаративів, які можна прочитати на ресурсах Центру, і навчання для держслужбовців, і інформація про гібридну агресію з боку Росії, і співпраця з міжнародними організаціями. Я радий, що він у нас є і ми усі про нього знаємо», – заявив Ткаченко.

Доповнюючи питання інформаційної політики країни, радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк пояснив важливість роботи єдиного телемарафону новин як інструмент державних комунікацій.

«Єдиний марафон був потрібен, щоб у перші три місяці перехопити ключовий елемент війни – панічні настрої. І ми це успішно зробили: уже в перші тижні було зрозуміло, що все буде модеровано і що психологічний стан українців буде фіксуватись. Це було завдання марафону», – підкреслив Подоляк.

Kyiv Stratcom Forum – дводенний захід Центру стратегічних комунікацій за участі українських високопосадовців, міжнародних дипломатів та експертів з комунікацій. Мета форуму – поєднати та обмінятися досвідом про підходи до протидії гібридній агресії та побудові стратегічних комунікацій.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: