Світ має позбутися страху перед Росією, – радник ОПУ

Міжнародна спільнота ще не до кінця позбулася страху перед Росією, і над цим потрібно продовжити працювати. Про це заявив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк під час Kyiv Stratcom Forum, який влаштовує Центр стратегічних комунікацій.

«Ми до кінця не позбавили наших партнерів страху перед Росією. На жаль, вони все ще думають, що Росію треба боятись. Ми до кінця не додали страху Росії, що Україну треба боятись по-справжньому і засинати з цим розумінням. Та ми вже бачимо певні прояви, як змінюється риторика, особливо у російських пропагандистів», – заявив Михайло Подоляк під час панельної дискусії.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко додав, що перед Україною стоїть виклик координації зусиль з міжнародними партнерами. «Нам очевидно потрібно враховувати й стан захисту перед російською пропагандою, щоб бути проактивними. Ця війна в інформаційному просторі – гібридна й надовго. І тут без координації з нашими партнерами буде непросто», – підкреслив міністр.

Про важливість стратегічних державних комунікацій та як це впливає на переговори з міжнародними партнерами розповів Андрій Шевченко, заступник міністра оборони України. 

«Якщо ми розказуємо про те, що наші ATACAMS збільшують урожай «бавовни» в Криму, це може додати лайків у соцмережах, але разом з цим і створити реальні проблеми в дуже важливих для держави переговорах», – пояснив представник Міністерства оборони.

За його словами, Україна є частиною глобальної інформаційної битви. Тож кожна інформаційна хвиля в Україні може мати ширші інформаційні наслідки. Саме тому перед поширенням інформації потрібно оцінювати важливість моменту, у якому зараз перебуває Україна.

Kyiv Stratcom Forum – дводенний захід Центру стратегічних комунікацій за участі українських високопосадовців, міжнародних дипломатів та експертів з комунікацій. Мета форуму – поєднати та обмінятися досвідом про підходи до протидії гібридній агресії та побудові стратегічних комунікацій.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Росія не допустила Червоний Хрест до військовополонених в Оленівці та продовжує масово обстрілювати Миколаїв. Головне за 31 липня

ГОЛОВНІ НОВИНИ: Російські сили завдали масованого удару по Миколаєву касетними снарядами. У результаті російського удару був вбитий агропідприємець,…