Стратегічні та кризові комунікації в регіонах. Центр стратегічних комунікацій провів тренінг для комунікаційників Хмельницької ОВА

Навігація та корисні матеріали

20-22 червня Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно Міністерством культури та інформаційної політики України та Проєктом ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій в Україні» провів триденний тренінг для представників Хмельницької ОВА. 

Головними тематиками тренінгів стали вступ до стратегічних комунікацій, планування комунікацій та кризові комунікації. 

Під час тренінгів учасники мали можливість:

  • вдосконалити свої знання в сфері стратегічних комунікацій, з‘ясувати різницю між основними термінами, такими як стратегічні комунікації та комунікаційна стратегія та з‘ясувати їхню важливість; 
  •  навчитись розробляти комунікаційні стратегії та комунікаційні кампанії та розробити проєкти кампаній для двох важливих тем в регіоні; 
  •  поглибити свої знання у сфері кризових комунікацій, а саме у сфері стратегій кризового реагування. Разом з тренеркою учасники визначили перелік кризових тем та склали проєкти їх комунікацій.  

Тренеркою стала  Олена Лобова, експертка з комунікацій, представниця Проєкту ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій в Україні» .

«Комунікація є важливою управлінською функцією. В демократичному суспільстві якість комунікацій суттєво впливає на втілення планів розвитку організації або громади. Тому дуже тішить те, що державні службовці зацікавлені у навчанні з комунікацій, виділяють на це час попри шалене завантаження і дуже натхненно працюють під час тренінгів. Робота з такими групами надихає рухатись далі та працювати задля наближення перемоги», – зазначила Олена Лобова. 

Як експерт до тренінгу долучилась керівниця відділу стратегічних комунікацій Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Марія Сагайдак. 

«В умовах повномасштабного вторгнення органи місцевого самоврядування для багатьох українців стали важливою опорою. Цей досвід показав нам наскільки важливою для формування довіри між владою та суспільство є системна та постійна  комунікація. Тому проведення тренінгів зі стратегічних комунікацій для місцевої влади відображає важливість обміну досвідом та постійного удосконалення. Відкритість до нових знань стає основою ефективної комунікації, сприяє зміцненню взаємодії та впровадженню стратегічних підходів, необхідних для досягнення спільних цілей. Для мене, як для експертки, дуже важливо було не лише долучитися до навчання представників Хмельницької ОВА, але також почерпнути їхній досвід та навички», – зазначила Марія Сагайдак. 

Центр стратегічних комунікацій продовжує роботу з регіонами задля посилення регіональних комунікацій. 

Захід був проведений за підтримки Національного демократичного інституту в Україні. 

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: