Центр стратегічних комунікацій провів сертифіковану програму для чергової групи держслужбовців

Навігація та корисні матеріали

З 4 по 8 березня тривав курс «Російська дезінформація та способи протидії їй», розроблений для держслужбовців. Курс організував Центр стратегічних комунікацій спільно з Вищою школою публічного управління у партнерстві з Міністерством закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії,  Zinc Network та  Центром демократії та верховенства права.

У перший день проведення програми керівниця тренінгового напрямку Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Вікторія Зражевська звернулася до держслужбовців:

«Програма «Російська дезінформація та способи протидії їй» була розроблена спеціально для державних службовців і ми дуже раді ділитися своїм досвідом. Важливо, щоб це були не просто лекції, а це був діалог, щоб ми могли дізнатися, як ви працюєте, чим ви живете в цій сфері й щоб ми разом могли шукати вирішення складних питань. Ми дуже сподіваємося, що цей курс стане для вас цікавим і корисним в  першу чергу».

Керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей також звернувся до учасників курсу:

«Я б дуже хотів, щоб ви отримали від цього тренінгу максимальну користь. В першу чергу оновити теоретичні знання ніколи не завадить. Обмін досвідом з колегами Центру, які займаються практичною роботою, також розширює світогляд. Для нас співпраця з вами в рамках цього тренінгу дуже цінна, адже обмін досвідом збагачує базу наших тренерів. Закликаю вас ділитися своїми кейсами, для того, щоб ми могли поширювати їх далі на всі зацікавлені сторони».

Протягом п’яти днів експертами Центру стратегічних комунікацій були проведені тренінги на теми гібридної війни, виявлення та реагування на дезінформацію. Крім того, до програми долучились представники Департаменту кіберполіції Національної поліції України, а також представники Національного проєкту з медіаграмотності “Фільтр” Міністерства культури та інформаційної політики України. 

Центр стратегічних комунікацій висловлює подяку всім партнерам за залученість до організації та проведення програми. 

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: