Протидія дезінформації та стратегічні комунікації у регіонах – Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки продовжує навчання державних службовців

Навігація та корисні матеріали

14-16 листопада 2023 року відбувся триденний тренінг з протидії дезінформації та стратегічних комунікацій для комунікаційників органів державної влади Дніпропетровської області. Тренінг проходив наживо, в місті Дніпро. 

Тренінг проводили експерти зі стратегічних комунікацій та протидії дезінформації Центру – Микола Балабан, заступник керівника Центру, Вікторія Зражевська, керівниця тренінгового відділу Центру та Вікторія Мерлич, керівниця відділу проєктного менеджменту. Тренером також виступила експертка з комунікацій Олена Лобова.

«Гібридна інформаційна війна не вщухає ні на мить, а росіяни активно вчаться та випробовують нові методи впливу на українців. Зараз окупанти дуже активно поширюють дезінформацію в прифронтових регіонах, орієнтуючись саме на локальні теми та проблеми. Тому державні комунікаційники у регіонах – це та перша лінія оборони, яка бере на себе удари та відповідає на атаки пропагандистів на місцях», – пояснив заступник керівника Центру Микола Балабан. 

«Шановні учасники тренінгу! Ви – Голос держави, він має звучати впевнено, достовірно, своєчасно. Тим паче у цій війні слово – теж зброя. Ворог атакує на інформаційному фронті щодня. І ваша задача – навіть краще за інших вирізняти дезінформацію та ефективно протидіяти їй», – сказав перший заступник голови ОВА Володимир Орлов. 

Триденне навчання було спрямоване на покращення знань та вдосконалення навичок державних службовців щодо: 

  • стратегічних комунікацій та їх складових;
  • протидії дезінформації, зокрема навичок підготовки ефективного спростування; 
  • розробки комунікаційних планів та стратегій
  • кризових комунікацій, зокрема визначення криз та стратегій кризового реагування. 

Програма тренінгу була сформована з урахуванням локальних особливостей Дніпропетровської області, щоб допомогло зробити навчання максимально корисним  для учасників, а спільна робота учасників в групах дозволила напрацювати проєкти комунікаційних планів та стратегій реагування на потенційні кризи для їх подальшого використання в роботі державних службовців. 

Захід був організований Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки за сприяння  Міністерства культури та інформаційної політики України та підтримки   UNDP в Україні та фінансування Уряду Японії. 

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки  висловлює щиру подяку за співпрацю комунікаційній команді Дніпропетровської ОВА.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: