Центр стратегічних комунікацій провів тренінг для міністерств і центральних органів виконавчої влади

Навігація та корисні матеріали

Тренінг відбувся 26 та 27 вересня у Києві. Його організували МКІП разом із Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) та уряду Японії.

Налагодження взаємодії комунікаційних підрозділів міністерств та інших ЦОВВ між собою — головна мета цього освітнього заходу. Його учасники обмінялися інструментами, які використовують, та можливостями, оновили знання про основні стратегічні напрямки комунікаційної діяльності Уряду. Протягом двох днів на тренінгу його учасники вивчали досвід колег та дискутували про правила під час комунікації важливих тем.

Керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей відзначив, що тренінг проходить в часи кадрових змін в ключових організаціях, які відповідають за комунікації, тому в нинішніх умовах на перший план виходять саме горизонтальні зв’язки між комунікаційниками, а ці два дні роботи посилять ці зв’язки між учасниками.

«Звісно ж коли ми складали програму, то метою також було продумати елементи так, щоб вона була корисна і мала практичне значення для вашої роботи. Сподіваюсь і практична користь буде, і нетворкінг пройде на високому рівні», — сказав він.

Соєю чергою державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема зауважив, що під час повномасштабного вторгнення держава використовує максимально всі канали комунікації та інструменти, щоб доносити суспільно важливу інформацію до всіх в Україні та на тимчасово окупованих територіях.

«Зараз ми живемо у такий час, що маємо бути готові й навчені використовувати всі канали комунікації. Не тільки ті, до яких ми звикли, на кшталт вебсайтів, а й соціальні мережі. Також важливо розвивати медіаграмотність та медіакультуру держслужбовців», — додав він.

Діалог між державними органами та громадянським суспільством має відбуватися і в Міністерстві культури та інформаційної політики України приділяють цьому багато уваги. Саме на цьому акцентував своє звернення до учасників заходу т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв. 

«Дуже добре, що діяльність інформаційних інституцій в Україні знаходить підтримку з боку наших іноземних партнерів. Наша мета збігається: ми хочемо генерувати і доносити до людей правдиву інформацію, яка гарантуватиме безпеку українського суспільства, а також забезпечуватиме злагоджене та системне функціонування державних інституцій», — зазначив він.

Подяку за організацію важливого для комунікаційників тренінгу висловив заступник Міністра культури та інформаційної політики України Тарас Шевченко:

«Ми вдячні UNDP та Японії за фінансову та організаційну підтримку, колегам з Міністерства культури та інформаційної політики, Центру стратегічних комунікацій, Секретаріату Кабміну та всім, хто відгукнувся. Ми провели зріз потреб і намагалися орієнтуватися на ті запити, які отримали під час опитування. Впевнений, що більшість присутніх могли б бути тут тренерами. Але, першочергово, це місце для обміну досвідом між собою».

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: