Центр стратегічних комунікацій організував регіональний тренінг з протидії дезінформації та стратегічних комунікацій у Миколаєві

Навігація та корисні матеріали

Представники відділів комунікацій Миколаївської, Одеської та Херсонської ОВА та Головних управлінь ДСНС і Національної поліції України відповідних областей мали змогу пройти триденне навчання та вдосконалити свої знання зі стратегічних та кризових комунікацій, покращити навички протидії дезінформації.

За результатами тренінгу комунікаційники навчились: 

  • створювати плани комунікаційних активностей;
  • визначати стратегії кризових комунікацій та види реагування на кризи;
  • реагувати на  поширену дезінформацію, зокрема створювати ефективні спростування;
  • формувати та імплементувати контрнаративи у відповідь на поширену дезінформацію.

Під час тренінгу особлива увага була приділена практичній груповій роботі, завдяки чому учасникам вдалось напрацювати попередні плани комунікацій на найбільш актуальні теми свого регіону та  визначити стратегії реагування на потенційні кризи, які державні службовці вже можуть використовувати у своїй роботі.

До відкриття заходу долучився голова  Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

«Ми повинні не тільки вміти захищатися, а й бути готовими відповісти. Сподіваюся, що перебуваючи кожен на своєму місці, ви зможете правильно реагувати на дезінформацію та формувати ефективну інформаційну політику. Бажаю успіхів на шляху до професіоналізму у цьому напрямку», – додав очільник ОВА.

Тренерами виступили експертка з комунікацій Олена Лобова, заступник керівника Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Микола Балабан, керівниця відділу стратегічних комунікацій Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Марія Сагайдак та керівниця тренінгового напрямку в Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Вікторія Зражевська.

Триденний тренінг організував Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України за підтримки ПРООН в Україні та фінансування Уряду Японії. 

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: