Звіт Facebook: Росія —найбільший дезінформатор у світі

Найбільшим гравцем на світовому дезінформаційному полі залишається Росія. Про це пише Washington Post за матеріалами оприлюдненого сьогодні звіту Facebook.

За останні роки головний дезінформатор світу розширив арсенал: поряд із використанням власних ботів (яких, втім, легко впізнати за граматичними помилками), Росія почала залучати тих, для кого цільова мова є рідною, а також — проводити немасові кампанії для впливу на вузькі аудиторії та конкретних осіб.

Так, йдеться у звіті, на початку 2020 року Facebook перервав націлену на Україну операцію російських військових, яка не передбачала побудови великої аудиторії. Створювались окремі профілі несправжніх людей, які представлялись журналістами і намагались контактувати з політиками та впливовими людьми напряму.

Детальніше про звіт (англійською)

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Окупаційна влада посилює інформаційну ізоляцію ОРДЛО

«Це змушує Україну переглянути формат і механізми співпраці з окупованими територіями в медійному плані. Оскільки ми можемо втратити можливість доносити правдиву інформацію про Україну», — заявив Ігор Соловей, керівник Центру стратегічних комунікацій.