Звіт Facebook: Росія —найбільший дезінформатор у світі

Найбільшим гравцем на світовому дезінформаційному полі залишається Росія. Про це пише Washington Post за матеріалами оприлюдненого сьогодні звіту Facebook.

За останні роки головний дезінформатор світу розширив арсенал: поряд із використанням власних ботів (яких, втім, легко впізнати за граматичними помилками), Росія почала залучати тих, для кого цільова мова є рідною, а також — проводити немасові кампанії для впливу на вузькі аудиторії та конкретних осіб.

Так, йдеться у звіті, на початку 2020 року Facebook перервав націлену на Україну операцію російських військових, яка не передбачала побудови великої аудиторії. Створювались окремі профілі несправжніх людей, які представлялись журналістами і намагались контактувати з політиками та впливовими людьми напряму.

Детальніше про звіт (англійською)

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

«Історія як зброя: як Росія перекручує наративи про Другу світову війну». Підсумки онлайн-конференції

Для Кремля історія — не щось, що треба вивчати і пам'ятати, а щось, чим треба керувати. Мета — спотворити історичний контекст, щоб Росія та її сучасні дії виглядали гідно й навіть героїчно. Аби виправдати власну агресію, підтримку терористів у світі, а також внутрішні злочини проти прав і свобод людини
Читати

Як Росія «перемолола» українців

Російський наратив про власне національне розмаїття з мирним співіснуванням мов і культур не збігається з реальністю. Виступаючи 1 вересня…