Центр стратегічних комунікацій підписав меморандум з Вищою школою публічного управління 

Навігація та корисні матеріали

24 квітня керівник Центру стратегічних комунікацій Ігор Соловей та директорка Вищої школи публічного управління Юлія Лихач підписали меморандум про партнерство та співпрацю. 

Центр стратегічних комунікацій співпрацює з Вищою школою публічного управління вже два роки за напрямком навчання державних службовців темам протидії дезінформації та розвитку стратегічних комунікацій. 

Впродовж цього часу спільними зусиллями Центру та Вищої школи пʼять разів було проведено загальну короткострокову програму підвищення кваліфікації «Російська дезінформація та способи протидії їй» із загальною кількістю учасників майже 200 осіб. Також спільна програма «Стратегічні комунікації у публічному управлінні» охопила 28 державних службовців. 

Крім того, експерти Центру долучаються до інших навчальних заходів Вищої школи. 

«Співпраця між нашими двома організаціями сприяє системному навчанню державних службовців протидії дезінформації та розвитку стратегічних комунікацій у державних органах. На сьогодні ці навички є критично важливими для формування стійкості населення до інформаційних впливів, тож необхідно розширювати ці напрямки роботи. Підписання меморандуму буде цьому сприяти», – наголосив Ігор Соловей.

Керівниця освітнього напрямку Центру стратегічних комунікацій Вікторія Зражевська подякувала Вищій школі публічного управління за спільну роботу та підкреслила, що спільними зусиллями можливо досягти кращого результату.

Під час підписання меморандуму Ігор Соловей та Юлія Лихач обговорили результати поточної співпраці, а також нові ідеї та подальші плани щодо навчання державних службовців. 

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: