Виставку військової техніки відкрили на Михайлівській площі

Виставка «Цифрове майбутнє армії» відкрилась  13 жовтня на Михайлівській площі.

Вона показує нові підходи та інновації у сфері української армії та військової техніки. На виставці зокрема представлена робототехніка, береговий мобільний комплекс, ракетний комплекс, протитанкові ракети та засоби радіорозвідки

На Михайлівській площі продемонструють роботу дронів-розвідників, роботів-саперів, безпілотників та розумних рятувальних машин.

«Українська армія – сучасна і передова, з інноваційними технологіями у сфері оборони та потужним озброєнням. І на виставці у Києві кожен зможе у цьому пересвідчитися, адже тут зібрані головні експонати військової техніки. Маючи високоякісне озброєння, українське військо зможе гідно дати відсіч російській агресії», – розповів Сергій Галушко, представник Міністерства оборони України.

Виставка «Цифрове майбутнє армії» діятиме до 17 жовтня, вхід вільний для всіх охочих.

Центр стратегічних комунікацій є інформаційним партнером Міністерства оборони в виставці, яка приурочена до Дня захисника та захисниці України.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

У нас погані новини

Інформація в Інтернеті поширюється не лише за допомогою великих онлайнових ЗМІ та соцмереж. Існує велика та розгалужена екосистема «помийних» сайтів. «Новини» з цих видань часто дуже низької якості або навіть повністю вигадані. При цьому вони збирають понад 50 мільйонів візитів на місяць. Для порівняння, «Українська правда» збирає 15 мільйонів. Щодня новинне сміття читають сотні тисяч людей. За допомогою машинних алгоритмів ми дослідили близько мільйона текстів, що були опубліковані на подібних сайтах протягом року. Читайте нижче, про що ми дізналися.
Читати

Кремль поставив експеримент на жителях ОРДЛО

У Росії 17–19 вересня пройшли вибори до Державної думи VIII скликання, а також місцеві та регіональні вибори. Без реальної опозиції, яка була зачищена напередодні, зате з новоспеченими «росіянами» з ОРДЛО. Вони перетворилися на електоральну дійну корову для російської партії влади, популярність якої сильно просіла.