Український досвід блокування кремлівських рупорів — єдиний спосіб боротьби з інформаційними атаками — міністр Ткаченко

Український досвід блокування кремлівських рупорів, який використала Німеччина заблокувавши YouTube-канали пропагандистських ресурсів Russia Today та DFP — єдиний спосіб боротися з інформаційними атаками Кремля.

Про це міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко написав в своєму Telegram-каналі.

«Радий тому, що інформаційне поле Німеччини стане чистішим без бруду та брехні, що нав’язується кремлівською пропагандою. Український досвід заборони трійки каналів Медведчука, а також блокування пропагандистських соцмереж показує, що це — фактично єдиний спосіб боротьби з інформаційними атаками Кремля, на який він не може впливати», — прокоментував Ткаченко.

За словами міністра, весь цивілізований світ розуміє важливість протидії інформаційній агресії, фейкам та дезінформації, а кремлівські ЗМІ — не журналістика, а засоби масової дезінформації.

Він також нагадав, що Кремль вливає сотні мільярдів рублів на розкрутку цих пропагандистських YouTube-каналів.

«На мою думку, це блокування не випадково сталося після виборів в Німеччині. Керівниця RT не каже, чому саме YouTube заблокував кремлівські рупори, хоча причину напевне знає. Можливо йдеться про чергове втручання Кремля в закордонний виборчий процес», — прокоментував він.

Як відомо, YouTube заблокував два німецьких канали – Russia Today (RT DE) і Der Fehlende Part (DFP), які належать державному пропагандистському холдингу РФ Russia Today. Ці канали видалили без можливості знову їх відновити.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Боротьба з російською пропагандою та дезінформацією стає системною

Це відбулось завдяки початку роботи спеціальних державних органів — Центру стратегічних комунікацій при Міністерстві культури та інформаційної політики та Центру протидії дезінформації при РНБО — відзначає заступниця керівника фактчекінгового проєкту VoxCheck Світлана Сліпченко.