Потрібно максимально руйнувати міф про «другу армію в світі», – експерт

Для путінської пропаганди надзвичайно важить реноме її армії як непереможної, яка не програє у війнах. А тим паче, не може програти війну якійсь Україні. Тому всі свої неуспіхи на полі бою у Москві виправдовують тим, що це ще не війна, що «вони серйозно ще й не починали».

Про це заявив експерт Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Максим Майоров під час міжнародного круглого столу «Чи наважиться росія на повну мобілізацію для війни з Україною?», організованого Благодійним Фондом «Акцент» та Громадською ініцітивою «Бурштиновий шлях».

Поняття «війна» Росія всіляко береже для випадку своєї гарантованої перемоги. Тому в 2014 році Москва не визнавала, що воює з Україною, запевняючи, що «ихтамнет», а в 2022 наказала називати агресію не війною, а «спеціальною воєнною операцією». В обох випадках агресору не вдалося досягти поставленої мети. Ідеологема Кремля полягає в тому, що якби була «справжня війна», то Росія одразу б перемогла – пояснює експерт.

На думку Майорова, міф про непереможність російської армії потрібно всіляко руйнувати для деморалізації ворога. Потрібно доводити, що в Україні російська армія демонструє максимум своїх спроможностей, воює, як тільки може, а не як буцімто вирішили в Кремлі, обмежуючи себе міркуваннями гуманності чи іншими мотивами.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Провокації в зоні ОСС

Увага! На Водохреща можлива провокація в зоні ООС у Донецькій області Як стало відомо Центру стратегічних комунікацій, 19…