Центр стратегічних комунікацій розпочав короткострокову програму підвищення кваліфікації для держслужбовців

Учасниками програми «Стратегічні комунікації в публічному управлінні. Стратегії кризового реагування» є комунікаційні експерти різних органів державної влади: Державна податкова служба, Держаудитслужба інші органи.

Мета програми – підвищити рівень професійних компетентностей держслужбовців зі стратегічних комунікацій. 

Протягом п’яти днів учасники навчання отримають знання та навички з тем: 

  • поняття  стратегічних комунікацій;
  • ситуаційний аналіз у стратегічних комунікаціях;
  • комунікаційні завдання, повідомлення та наративи. Творча концепція;
  • канали комунікації. основи побудови комунікаційного плану;
  • кризові комунікації.

До проведення програми залучені працівники ЦСК та Проєкту ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій в Україні», які є експертами в цій темі. 

«Ми в Центрі велику увагу приділяємо тренінгам на тему стратегічних комунікацій. Це пояснюється тим, що держслужбовці є саме тією ланкою, від комунікацій яких залежить сприйняття суспільством тих чи інших подій. Власне, правильні комунікації держслужбовців є запорукою інформаційної безпеки держави, хоч би як голосно це звучить. Ми сподіваємося, що тренінг, який сьогодні відбудеться, суттєво покращить стійкість українського суспільства до тих інформаційних викликів, які щодня перед нами виникають», – сказав керівник Центру стратегічних комунікацій Ігор Соловей.

«Наша тренінгова програма створена Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно з експертами проєкту ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій в Україні», а також у співпраці з Вищою школою публічного управління. Тренінг відбувається в рамках Школи протидії дезінформації, яка реалізується спільно з Центром демократії та верховенства права за фінансової підтримки Швеції, за що ми дуже вдячні нашим донорам», – зазначила керівниця тренінгового напрямку Центру стратегічних комунікацій Вікторія Зражевська.

Хто буде тренувати учасників?

  • Керівниця тренінгового напрямку Центру стратегічних комунікацій Вікторія Зражевська та інші спеціалісти Центру.
  • Експертка з питань комунікацій, проєкт ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій в Україні» Олена Лобова.
Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Російські маніпуляції 9—15 серпня: обійми з росіянами, смерть «після» вакцини, скарга Медведчука в ЄСПЛ

Як в український інфопростір потрапляють російські наративи — VoxCheck аналізує в рамках спільного проєкту з Центром протидії дезінформації. Це перша публікація, в якій ми зібрали головні наративи проросійських ЗМІ за тиждень 9—15 серпня.