Безпілотники та роботи: Центр стратегічних комунікацій та Міноборони розкажуть про цифрове майбутнє Збройних Сил

Інформаційну кампанію з промотування цифрової трансформації та впровадження інноваційних технологій у сфері оборони запускає Міністерство оборони спільно з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

7 жовтня на майданчику “Укрінформу” у Залі 1 відбудеться брифінг керівництва Міноборони про стан та перспективи цифрової трансформації, оснащення Збройних Сил високотехнологічним озброєнням та військовою технікою.

8 жовтня у Залі 2 у приміщенні “Укрінформу” відбудеться «круглий стіл» про впровадження роботизованих комплексів та безпілотних літальних апаратів. Учасники обговорять досвід використання роботизованих систем та безпілотників у сучасних збройних конфліктах, діяльність провідних країн світу, а також потенціал підприємств оборонно-промислового комплексу.

12 жовтня також у Залі 2 фахівці обговорять питання кібероборони держави, зокрема перспективи створення кібервійськ.

А з 13 по 17 жовтня на Михайлівській площі діятиме експозиція сучасних зразків озброєння та військової техніки: високоточної зброї, засобів розвідки, зв’язку та автоматизації управління, радіоелектронної боротьби, роботизованих комплексів, безпілотників.

Заходи приурочені до святкування Дня захисників та захисниць України.

Total
0
Shares

Пов'язані статті