20 день російської війни проти України

Росія продовжує обстрілювати житлові будинки в Києві, 15 березня 2022 року, автор фото Aris Messins

ГОЛОВНІ НОВИНИ: за час війни Росія знищила понад 2700 житлових будинків в Україні, продовжуються обстріли Києва та Харкова, Росія почала обстрілювали Одещину, у Маріуполі російські окупанти взяли в заручники 400 людей у лікарні. До України прибули прем’єри Польщі, Чехії та Словенії. Крім того, Росія вбила ще двох журналістів в Україні.

ФОТО ДНЯ: До Києва прибули прем’єри Польщі, Чехії та Словенії 

Це перший візит міжнародних гостей такого рівня до Києва після початку 24 лютого збройної агресії Росії проти України. Прем’єри Польщі, Чехії та Словенії також зустрілися із президентом України Володимиром Зеленським.

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Будинки, школи, лікарні: за 20 днів війни Росія зруйнувала 3500 об’єктів інфраструктури в Україні

Серед них понад 2700 житлових будинків, 72 заклади освіти, 21 лікарня, 230 об’єктів транспортної інфраструктури, 165 об’єктів життєзабезпечення населення (електропідстанції та газопроводи).

Росія вбила ще двох журналістів

На Київщині внаслідок обстрілів російських окупантів загинули українська журналістка Олександра Кувшинова та оператор американського телеканалу Fox News П’єр Закжевський.

Київ під обстрілами

У Києві внаслідок обстрілів 15 березня пошкоджені два житлові багатоповерхові будинки у Святошинському районі, житловий багатоповерховий будинок у Подільському районі, будинок у приватному секторі Дарницького району. В одній із багатоповерхівок загинуло 5 людей.

16 березня російська ракета потрапила в житловий багатоповерховий будинок у Шевченківському районі. Постраждало 2 людей, евакуйовано 35 людей.

Окупанти вбили цивільного під Києвом

Німецькі журналісти оприлюднили доказ злочину загарбників проти мирного населення.

Маріуполь: російські окупанти взяли у заручники 400 людей у лікарні та почали обстрілювати місто з кораблів

Російські війська захопили Обласну лікарню інтенсивного лікування. Близько 400 людей знаходиться в лікарні. Це лікарі, пацієнти та звичайні люди, який окупанти нагнали в лікарню із сусідніх будинків. Про це повідомила Донецька обласна військова адміністрація.

У Маріуполі до авіанальотів додалися обстріли з військових кораблів. Їх мета – знищити місто, яке стало символом спротиву.

Росія за добу 65 разів обстрілювала Харків, є загиблі

Агресор продовжує обстрілювати Харків з повітря. Від тяжкого поранення загинув 26-річний хлопець, поранена жінка. Кількість постраждалих встановлюється.

Зокрема, у Харкові снаряд потрапив у житловий будинок.

Ворог ракетами пошкодив аеропорт Дніпра

По аеропорту Дніпра вдарили дві російські ракети. Загиблих немає. Проте руйнування масштабні.

У Запоріжжі росіяни завдали удару по залізничному вокзалу

На місці удару працюють відповідні служби.

Одещина під ударом. Загарбники обстрілюють міста з кораблів

15 березня російські війська завдали ударів по двох населених пунктах в Одеській області.  На територію регіону випустили снаряди з авіації та кораблів. Дві людини дістали поранення.

Упродовж дня Росія здійснила ще одну атаку з боку моря. Російські війська випустили з корабельної артилерії близько 90 снарядів.

Із заблокованих міст України за день виїхали 29 тисяч людей, із Маріуполя – 20 тисяч

За день 15 березня із заблокованих міст гуманітарними коридорами вдалось евакуювати близько 29 тисяч людей. Із Маріуполя на приватних авто виїхало близько 20 тисяч людей.

Понад 3 тисячі автомобілів дісталися з Маріуполя до Запоріжжя. Місто прийняло і розселило понад 3 тисячі людей, з них 772 дитини.

Також відбувалася евакуація людей із Сум. Крім того, в місто доставлено 100 тонн гуманітарного вантажу.

Збройні Сили України переходять у контрнаступ

Головнокомандувач Збройних сил генерал Валерій Залужний повідомив про новий етап боротьби українських військових з окупантами. 

Крім того, українські захисники знищили до 40% підрозділів загарбника, які залучені до війни проти України. 

Найгірша обстановка зберігається в районі Маріуполя, де ворог намагається блокувати місто. 

Новим командувачем ООС призначено Едуарда Москальова

Він є генерал-майором Збройних Сил України, начальником штабу, першим заступником командувача військ оперативного командування «Схід» Сухопутних військ, учасником російсько-української війни.

Total
0
Shares

Пов'язані статті