Антифейк

«ЗСУ втрачають близько 1200 бійців щодня». Це – фейк

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Сили оборони України втрачають близько 1200 військовослужбовців кожного дня, адже армія РФ застосовує тактику активної оборони, що, окрім іншого, дало їй змогу покращити свої позиції по всій лінії фронту. Про це з посиланням на британського військового аналітика Александра Меркуріса пишуть пропагандисти.

Спростування ПРАВДА

«Експерт» вводить в оману і подає заздалегідь брехливі дані, тому що інформація про втрати у Збройних силах України є секретною, і володіє нею винятково вище військово-політичне керівництво країни.

Щодо так званої тактики окупантів та її «активної оборони», то вона виражена у «м’ясних штурмах», які не дають ворогу жодної переваги на полі бою. Захисники України щодня методично знищують потенціал окупантів і бойову техніку та відбивають численні атаки.

Александр Меркуріс – це типовий прокремлівський рупор, який просуває путінські наративи, активно висвітлює і підтримує «сво» та сповідує антизахідні переконання. Тож думки такого «військового аналітика» не можуть претендувати на об’єктивність та правдивість.

Більше розвінчувань ворожої брехні читайте за тегом #справдіспростовує

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: