Новини

Їх вбила Росія: що відомо про діток, які загинули через ворожий дрон в Одесі

Навігація та корисні матеріали

У ніч на 2 березня ворог вдарив дроном по житловій багатоповерхівці в Одесі. Внаслідок цього загинули 12 людей, ще 20 – постраждали. Серед загиблих – пʼятеро дітей: 4-місячний Тимофій, 7-місячна Ліза, 3-річний Марк, 8-річна Злата і 9-річний Сергій.

Під час цієї жахливої атаки загинули військовослужбовці Олег та Тетяна Кравці та троє їх дітей. Маленьку Єлизавету знайшли в обіймах мами, яка намагалась закрити її собою та вберегти. У жінки лишився старший син Володимир, якого в ту фатальну ніч не було вдома – він поїхав до дідуся з бабусею.

 «Там, де пральна машинка й відкриті двері. Це їхня квартира. Це там, де вони були: спальня, де вона спала з Олегом, і з ними Лізочка маленька. Одна кімната наче, і балкон не обвалились. Рятувальники залазили туди, кликали їх, але очевидно, що вони не вижили», – розповіла «Суспільному» подруга сімʼї Владислава.  

Чотиримісячний Тимофій загинув в обіймах матері – Анни Гайдаржи. Жінка – донька пастора Одеської Пересипської церкви. Її чоловік Сергій і старша донька дивом врятувалися.

 «Лікарі зробили експертизу та сказали, що вони пішли уві сні удвох. Їх знайшли поруч. Анечка як заснула, ручка ось так. І Тимофій, як він спав, ручками вгору, як, знаєте, дітки зазвичай сплять. Вони були разом, і це дуже швидко відбулося. Вони не мучилися», – сказав чоловік.

Фітнес-тренерка Анастасія втратила сина Марка, якому ще не було і трьох років, та чоловіка Віталія. Сама вона перебуває в тяжкому стані в реанімації.

Службовий собака Тара, який допомагав рятувальникам працювати на уламках будинку, знайшов тіло загиблої дитини й плакав. 

У той самий час росіяни продовжують розкривати свою справжню натуру та виписують, що їм зовсім не шкода українських дітей.

Світ повинен відреагувати на цинічні вбивства українських дітей, адже непокаране зло продовжить вбивати та нести розруху. Україна потребує зброї та додаткових систем ППО для захисту свого населення.

 За зволікання партнерів із наданням військової допомоги Україна сплачує людськими життями. Дитячими життями.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: