Як Центр стратегічних комунікацій навчав протидіяти дезінформації школярів, студентів та викладачів

Навігація та корисні матеріали

Центр стратегічних комунікацій навчає протидіяти дезінформації не лише державних службовців, а й інші цільові аудиторії, такі як школярі, студенти тощо. Для цього Центр продовжує співпрацювати з Освітнім центром ВРУ та розпочав новий сезон онлайн-тренінгів на тему дезінформації. 

Так, першим тренінгом став тренінг «Дезінформація у соціальних мережах». Тренінг було проведено 27 жовтня спільно з Освітнім Центром Верховної Ради України та у партнерстві з Центром демократії та верховенства права та за фінансової підтримки Швеції. 

Під час тренінгу експерти Центру – Ірина Лесишин, креативна редакторка та контент-менеджерка та Вікторія Зражевська, керівниця тренінгового напрямку  працювали зі слухачами над такими темами як визначення дезінформації та неправдивих новин (фейків), їх відмінність від суміжних термінів, форми та ознаки неправдивих новин. 

«Наш сьогоднішній захід буде спрямований на те, щоб розібратися з поняттям дезінформація, як вона поширюється та як її виявляти», – звернулась до слухачів на початку заходу  керівниця тренінгового напрямку Вікторія Зражевська.

До кожної з підтем учасникам були запропоновані інтерактивні вправи, які викликали велику зацікавленість та обговорення. У формі зворотного зв’язку учасники зазначили, що практична частина була цікава та  допомогла закріпити отримані знання й краще зрозуміти як можливо ідентифікувати неправдиві новини. 

Участь у тренінгу взяли понад 30 осіб, серед яких були студенти, школярі та викладачі. Школярі проявили особливу активність, охоче ділились своїми прикладами та досвідом з виявлення неправдивих новин.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: