Антифейк

Ворожа маячня: «країни НАТО планують розпочати війну з Росією»

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Країни-члени Північноатлантичного Альянсу оприлюднили дату початку вторгнення у РФ і вже ведуть активну підготовку до початку повномасштабної війни з РФ. Цю новину тиражують прокремлівські медіа-сміттярки.

Спростування ПРАВДА

Не існує жодних «дат початку вторгнення НАТО у РФ», так само як і не проводиться підготовка до наступальних дій. Альянс не зацікавлений у розв’язанні Третьої світової війни та робить усе для унеможливлення її початку.

Пропаганда ж подає посилення кордонів та безпеки у країнах Балтії як елементи підготовки до війни. Але це саме Росія цілеспрямовано провокує і направляє на кордон до Фінляндії та ЄС людей з третіх країн.

«Війна Росії в Україні показала, що крім техніки, боєприпасів та живої сили, нам потрібні також фізичні об’єкти оборони на кордоні, щоб захистити Естонію з першого метра», – заявив міністр оборони Естонії Ханно Певкур.

Уряди країн Євросоюзу і члени НАТО чудово розуміють усю схибленість кремлівського диктатора, тому продовжують підтримувати Україну і готуються до будь-яких сценаріїв з боку тоталітарної Росії.

Більше розвінчувань ворожої брехні читайте за тегом #справдіспростовує

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: