Новини

Ворог запустив чергову брехню, що Україна не має успіхів на полі бою

Навігація та корисні матеріали

Пропагандисти запустили чергову ІПСО, де стверджують, що Україна не має успіхів на полі бою. Це брехня

Центр стратегічних комунікацій зафіксував нову інформаційно-психологічну операцію ворога у Facebook.

Кремлівським пропагандистам спало на думку знову задіяти для своєї брудної роботи клон сайту «Української правди», де зловмисники використовують домен pravda-ua.com, у той час, як адреса справжньої УП – pravda.com.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог запустив чергову ІПСО про «звільнення Бахмута»

Цього разу фейкороби вирішили зманіпулювати інформацією про винятково «інформаційні перемоги», але не в реальності. Такі «заяви» щедро скріплені зображеннями скелетів, які на думку ворога мають являти собою загиблих воїнів Сил оборони.

«Гей, чувак! Ми все ще в Бахмуті», «Я в очікуванні новин про початок контрнаступу», «Ми продовжуємо утримувати Бахмут, Соледар і Маріуполь» – з такими текстами публікуються пропагандистські пости, що має вплинути на психіку цивільних і переконати людей у безглуздості опору.

Можна сказати одне – марно стараються путінські інформаційні гієни. Реальні успіхи України на полі бою є, окупанти знищуються і Сили оборони готові до нових перемог.

Ворожа пропаганда активно розповсюджує ІПСО традиційно через порожню сторінку під назвою Biohosdo. За даними Центру стратегічних комунікацій, кампанія була запущена 5 червня, а створено фейкову сторінку 17 травня.

Центр стратегічних комунікацій звертається до своїх читачів із закликом: якщо ви бачите у своїй стрічці публікації з порожніх сторінок, які мають явні ознаки фейку, пропаганди, ІПСО – не ставте їм жодних лайків і не пишіть жодних коментарів, адже будь-яка активність і взаємодія з такими постами підвищує їхню популярність. Необхідно тільки поскаржитись на публікацію.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: