Новини

Ворог запустив чергову ІПСО про «звільнення Бахмута»

Навігація та корисні матеріали

Центр стратегічних комунікацій зафіксував нову інформаційно-психологічну операцію ворога у Facebook.

Росіяни поставили на рекламу допис з відео, на якому нібито уродженець Бахмута дякує російським військам «за порятунок».

Автор допису називає українську владу «тупою» і такою, що «не думає про своїх людей», через що у країні – «гармидер».

Це – чергове поширення російських наративів про «звільнення українських міст від неонацистів» та «порятунок від київського режиму». Насправді росіяни стерли Бахмут з лиця землі, а не «врятували» його. Дякувати за знищення рідного міста ніхто у здоровому глузді не буде.

Згідно з наявними у нас даними, ворожа пропаганда активно розповсюджує ІПСО через традиційно порожню сторінку під назвою Counquelist. За даними Центру стратегічних комунікацій, кампанія була запущена 3 червня, а фейкову сторінку створили 20 квітня.

Центр стратегічних комунікацій звертається до своїх читачів із закликом: якщо ви бачите у своїй стрічці публікації з порожніх сторінок, які мають явні ознаки фейку, пропаганди, ІПСО – не ставте їм жодних лайків і не пишіть жодних коментарів, адже будь-яка активність і взаємодія з такими постами підвищує їхню популярність. Необхідно тільки поскаржитись на публікацію.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: