Українці створили багатомовне видання The Ukrainian Review та представили його в під час URC у Берліні

Навігація та корисні матеріали

Український аналітичний журнал The Ukrainian Review, який випускається англійською, німецькою та французькою мовами, був представлений 11-12 червня 2024 року у Берліні в рамках «Ukraine Recovery Conference». 

Журнал створений спільно з Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки України.

The Ukrainian Review вже другий рік поспіль займається адвокацією питань, пов’язаних із допомогою Україні, а також активно бореться з фейками на міжнародній арені. Під час нинішньої конференції, на яку зібралися світові лідери, громадські діячі та бізнесмени, щоб обговорити подальшу допомогу Україні у відбудові після війни, The Ukrainian Review виступив як інформаційний партнер. 

«Червневий випуск журналу присвячений міжнародним відносинам України зі стратегічними партнерами. Зокрема підняті теми щодо воєнної та фінансової допомоги, взаємовідносин з Польщею, протидії дезінформації з боку Росії, а також реабілітації наших військових всередині країни. Також там можна буде знайти наші інтерв’ю про викрадених Росією українських дітей та іноземних волонтерів, які воюють на боці України», – говорить головний редактор The Ukrainian Review Тетяна Стельмах.

Нагадаємо, що це вже третя конференція у форматі «Ukraine Recovery». Дві попередні відбулися в Лугано (Швейцарія) та Лондоні. Цього року у заході взяли участь понад дві тисячі політиків, дипломатів, представників бізнесу, муніципалітетів та громадянського суспільства з різних країн світу. На цей раз особливу увагу було зосереджено на залученні громадянського суспільства та ролі горизонтальних зв’язків між містами, громадами та муніципалітетами.

Медіаволонтери на чолі з юристом, проєктним менеджером видання Артемом Каспаряном встигли розповісти про журнал для: 

  • спеціальної представниці США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер;
  • віцепрем’єр-міністерки України Юлії Свириденко;
  • прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте.

The Ukrainian Review об’єднує навколо себе медіадіячів та волонтерів не лише України, але й світу. З виданням співпрацюють проактивні громадяни з таких країн, як Данія, США, Швейцарія, Литва, Бельгія тощо. 

У цьому виданні представлені такі спікери як віцепрезидент Комітету ПАРЄ з міграції Олексій Гончаренко, Колишній Радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон, Перший віцепрем’єр-міністр України Юлія Свириденко, Керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей, членкиня української делегації у ПАРЄ Марія Мезенцева тощо.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: