Що означає 5 місце України у рейтингу осередків дезінформації

Що означає п’яте місце України у рейтингу найбільших у світі осередків дезінформації від Facebook?

  • Що наше інформаційне поле заміноване. Ким? По-перше, Росією, яку визнано найбільшим дезінформатором у світі. По-друге, її агентами всередині України, з якою Росія веде війну на всіх фронтах. По-третє, власним піар-ринком, який джинсує, випасає ботів і не цікавиться походженням грошей, що робить Україну ще вразливішою для гібридної агресії.
  • Що ми — на передньому краї війни з російською дезінформацією, яку цього року, фактично, оголосив світ. Саме тут, на наших внутрішніх справах і зовнішньому іміджі, головний дезінформатор світу відпрацьовує свої атаки.
  • Що все це робить нашу боротьбу не лише найбільш відповідальною, але й найважчою. Тому маємо максимально об’єднувати зусилля як всередині країни, так і з партнерами зовні.

Тобто зради немає, є визнання світом реальної ситуації і розуміння реальної небезпеки для України. А це дозволяє напрацьовувати насправді ефективну спільну відповідь на зухвалу російську агресію.

До цього готова Україна — у нас ледь не найбільше експертизи і досвідчених бійців інформаційного фронту. До цього готовий світ, що побачив масштаб проблеми. Отже, зберігаємо спокій і працюємо далі

Повний звіт Facebook (англійською):

The State of Influence Operations 2017—2020

Total
2
Shares

Пов'язані статті