Росіяни встановили на ТОТ близько 2 тисяч веж мобільних мереж для поширення пропаганди, – Скібіцький

Навігація та корисні матеріали

27-28 березня Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки проводив у Києві третій щорічний форум Kyiv Stratcom Forum 2024.

Українські високопосадовці, міжнародні дипломати та експерти з комунікацій збирались на форумі, щоб обмінятися досвідом про підходи до протидії гібридній агресії та побудові стратегічних комунікацій.

Однією з тем обговорень було поширення пропаганди на тимчасово окупованих територіях України. Так, заступник начальника Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький розповів про підхід, який Росія застосовує на цих територіях ще з 2014 року:

«Повна ізоляція та контроль інформаційного простору та інформаційно-психологічна обробка населення. Луганська, Донецька, Херсонська і Запорізька області (окуповані частини – Ред.) – там повністю контролюється інформпростір».

За його словами, повний контроль всіх інформаційних потоків поклали на «Ростех». 

«Росіяни розширюють мережі для поширення своєї пропаганди. За цей час на ТОТ встановили близько 2000 вишок мобільних мереж РФ для розповсюдження цього контенту.

Також вони відновили за цей 2300 театрів, кінотеатрів тощо. Для чого? Для нав’язування наративів Росії та позбавлення нас історичного минулого», – додав Скібіцький.

Особливо активно окупанти працюють з молоддю, зазначив заступник начальника ГУР.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: