Новини

Росія запустила ІПСО, що Залужний отримав важку травму під Херсоном

Навігація та корисні матеріали

Росіяни вигадали чергову ІПСО, що головнокомандувач Залужний отримав важку травму голови та осколкові поранення під Херсоном. Це фейк і тому є відеопідтвердження.

Брехня: фейкороби кремля вкинули чергову «блискавку», що у результаті російського ракетного удару, Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного важко поранено на командному пункті поблизу Херсона – у нього травма голови, осколкові поранення і йому зробили трепанацію черепа. Про це написали «риа новости» з посиланням на неназване джерело у силових структурах.

Правда: на спростування ворожої маячні Центр стратегічних комунікацій демонструє відео, де 20 травня генерал Залужний онлайн бере участь у відкритті Міжнародної конференції з нагоди Дня науки у Національному університеті «Одеської юридичної академії».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни запустили ІПСО, що на Хмельниччині зріс радіаційний фон через детонацію боєприпасів зі збідненим ураном

Також раніше заступниця міністра оборони Маляр повідомила, що вкиди росіян про «зникнення» Залужного – це спроба деморалізувати захисників у Бахмуті.

«Росіяни запустили інформаційну хвилю про нібито зникнення нашого головнокомандувача Валерія Федоровича Залужного. Главком на місці. Робить свою роботу. Щойно спілкувались», – повідомила вона.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: