Росія запустила ІПСО, що Залужний отримав важку травму під Херсоном

Росіяни вигадали чергову ІПСО, що головнокомандувач Залужний отримав важку травму голови та осколкові поранення під Херсоном. Це фейк і тому є відеопідтвердження.

Брехня: фейкороби кремля вкинули чергову «блискавку», що у результаті російського ракетного удару, Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного важко поранено на командному пункті поблизу Херсона – у нього травма голови, осколкові поранення і йому зробили трепанацію черепа. Про це написали «риа новости» з посиланням на неназване джерело у силових структурах.

Правда: на спростування ворожої маячні Центр стратегічних комунікацій демонструє відео, де 20 травня генерал Залужний онлайн бере участь у відкритті Міжнародної конференції з нагоди Дня науки у Національному університеті «Одеської юридичної академії».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни запустили ІПСО, що на Хмельниччині зріс радіаційний фон через детонацію боєприпасів зі збідненим ураном

Також раніше заступниця міністра оборони Маляр повідомила, що вкиди росіян про «зникнення» Залужного – це спроба деморалізувати захисників у Бахмуті.

«Росіяни запустили інформаційну хвилю про нібито зникнення нашого головнокомандувача Валерія Федоровича Залужного. Главком на місці. Робить свою роботу. Щойно спілкувались», – повідомила вона.

Total
0
Shares

Пов'язані статті