«Російська дезінформація та способи протидії їй»: Центр стратегічних комунікацій провів програму підвищення кваліфікації для держслужбовців

Навігація та корисні матеріали


Загальна короткострокова навчальна програма стартувала 29 квітня. Учасниками стали держслужбовці різних державних органів України.

Мета програми – підвищити рівень компетентності учасників у сфері виявлення та протидії ворожої дезінформації.

Керівник Центру стратегічних комунікацій Ігор Соловей побажав учасникам успіху та підкреслив прагнення організаторів створювати навчальні програми, що здатні якісно покращувати компетенції держслужбовців:

«Реалізуючи такі тренінги, перш за все, прагнемо, щоби наші слухачі отримали від них максимум практичної користі. Ми дуже сподіваємося, що учасники програми зможуть як структурувати наявні знання, так і отримати нові».

Упродовж п’яти днів учасники отримали знання та навички з тем:

  • загальні засади гібридної війни, інформаційних атак та інформаційної безпеки;
  • поняття дезінформації та актуальні дезінформаційні наративи;
  • реагування та протидія дезінформаційним наративам і неправдивій інформації;
  • медіаграмотність держслужбовця.


Директорка Центру демократії та верховенства права, що є співорганізатором навчальної програми, Олеся Холопік подякувала учасникам за зацікавленість, а Центру стратегічних комунікацій за сталу роботу у сфері підвищення кваліфікації:


«Ми раді бути партнерами програми, що проходить у рамках Школи протидії дезінформації. Нам, Центру демократії та верховенства права, дуже приємно, тому що це говорить про сталість нашої співпраці, яку ми розпочали ще у 2022 році, запустивши масштабну Школу протидії дезінформації. Дуже приємно бачити, що цей напрямок розростається у різних формах.

Дякую учасникам навчання – і за те, що ви прийшли на програму, і за вашу роботу. Тому що ви щодня працюєте з тими загрозами, що йдуть від ворога. Переконана, що команда Центру стратегічних комунікацій через це навчання, зокрема, робить платформу для знайомства і подальшої комунікації. Дякую ЦСК за сталу роботу на ниві підвищення знань і навичок у сфері протидії дезінформації».

Хто навчав держслужбовців?

  • Ігор Соловей – керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки;
  • Марія Сагайдак – керівниця напрямку стратегічних комунікацій Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки;
  • Максим Майоров – старший аналітик Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки;
  • Максим Віхров – аналітик Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки;
  • Сергій Жуков – спеціаліст з моніторингу Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки;
  • Анастасія Апетик – керівниця Apetyk consulting, голова правління ГО «МІНЗМІН»;
  • Ольга Кравченко – керівниця Національного проєкту Міністерства культури та інформаційної політики з медіаграмотності «Фільтр»;
  • Тетяна Дуднік – керівниця комунікаційного відділу Національного проєкту Міністерства культури та інформаційної політики з медіаграмотності «Фільтр».

    Програма реалізується спільно з Вищою Школою Публічного Управління у партнерстві з Міністерством закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії,  Zinc Network та  Центром демократії та верховенства права.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: