Аналітика

Партизани ліквідовують окупантів й зривають паспортизацію ворога, – огляд з тимчасово окупованих територій

Навігація та корисні матеріали

Спільно з Центром національного спротиву підготували для вас новий дайджест новин українського підпілля за останній тиждень.

Партизани ліквідовують колаборантів

На півдні партизани почали справжнє «сафарі» на зрадників України. Так, спочатку в Новій Каховці тяжка доля спіткала заступника окупаційної адміністрації Віталія Гуру, якого застрелили з пістолета.

Водночас головний галяйтер Херсонщини Володимир Сальдо досі перебуває у Москві в токсикологічному відділенні лікарні. Стан зрадника важкий. Зауважимо, зазвичай там лікують тих, хто «випив чай з особливою добавкою».

Вже 12 серпня в тимчасово окупованому Мелітополі партизани підірвали одного з організаторів «референдуму». 

Вибух пролунав близько 8:20 у дворі на вулиці Гоголя,132 неподалік спортивного клубу «Атлетичний цех». Внаслідок вибуху один з керівників місцевого виборчого штабу «Єдиної Росії» Олег Шостак, який відповідає за пропаганду, потрапив до реанімації. 

Підпілля зриває плани росіян щодо паспортизації

Окупанти  намагаються видати якнаймога більше своєї макулатури місцевим мешканців. Для цього вони зробили свій паспорт єдиною умовою для подолання продовольчої кризи, яку самі й створили. Проте навіть це не працює й показники паспортизації перебувають в районі статистичної похибки.

Відтак на Херсонщині росіяни розширюють кількість пунктів видачі «одноразової матеріальної допомоги» завдяки яким росіяни намагаються зібрати дані місцевих й налагодити видачу паспортів для організації псевдореферендуму. 

Водночас партизани поширили листівки з закликом ігнорувати паспортизацію, яку намагаються проводити окупанти. Зокрема, мешканців міста попередили, що одним з ризиків отримання макулатури ворога є перехід в російське юридичне поле, де можна сісти за гарти за один пост проти влади.

Звертаємо увагу, що влада закликає не лише ігнорувати референдум, а й евакуюватись з регіону на період визвольної операції ЗСУ.

Окупанти не змогли знайти пропагандистів для місцевого телеканалу й жаліються на саботаж

Росіяни віджали приміщення та техніку філії “Суспільне.Херсон” й назвали це канал “Таврія”, але майже весь персонал відмовився з ними співпрацювати.

Так, директором «каналу» призначили взагалі прибиральницю. Проте з журналістами, операторами та монтажерами важче, тому росіяни відкрили «медіашколу». В ній пропагандисти з Пітера, які наразі там й працюють, будуть навчати всіх «охочих».

Показовим моментом є те, що поки росіяни не можуть знайти медіазрадників на «офіційну зарплату», в Херсоні партизани налагодили випуск власної газети. Перші примірники вже поширили містом, загалом тираж склав 1200 примірників. Також є можливість завантажити випуск в PDF.

Водночас в ефірі пропагандистського радіо «Комсомольська правда»  представник окупаційної адміністрації Мелітополя пожалівся ведучому про тотальний саботаж з боку місцевого населення.

Так, за його словами, керівник КП «Чистота» вивів з ладу електронні блоки управління на техніці, не лишивши запчастин. Чоловік встиг після цього виїхати на вільну Україну. Також окупант скаржиться, що половина місцевих вчителів відмовились працювати на ворога.

Зауважимо, пропагандист у відповідь пропонує влаштувати ГУЛАГ та розстріляти місцеве населення. Тому підкреслимо, окупанти чудово розуміють, що ніякої підтримки на окупованих територіях не мають й що «референдум» це фарс, адже нікого питати вони не планують. 

Центр національного спротиву поширив персональні дані катів з Бучі

Центр має багато персональної інформації військових 83 окремої десантно-штурмової бригади з Уссурійська. Ця бригада була одним з тих підрозділів, які вели бої в Київській області на початку повномасштабного вторгнення росії, зокрема і в Бучі.

Нещодавно ЦНС опублікував нову порцію персональної інформації про російських окупантів, які чинили звірства в Україні.

Як повідомили джерела Центру, після публікації попередніх даних в бригаді почалися масштабні перевірки. Керівництво частини та ФСБ намагаються знайти «крота», який співпрацює із ЗСУ.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: