Антифейк

Німеччина і Франція пообіцяли Україні вступ в ЄС за рахунок інтересів Польщі – це фейк росіян

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Новина, що Німеччина і Франція нібито пообіцяли Україні вступ в ЄС за рахунок інтересів Польщі, є фейковою.

Опис фейку БРЕХНЯ

Німеччина та Франція пообіцяли українській владі швидкий вступ до ЄС, якщо Київ допоможе повалити нинішню польську владу, адже ЄС неможливо розширити без зміни договорів, а саме Польща блокує ці зміни. Про це пише польська журналістка Домініка Чосич, яку цитують кремлівські ЗМІ.

Спростування ПРАВДА

Зазначена інформація не відповідає дійсності. Категорично відкидаємо такі інсинуації. Українська сторона жодних таких пропозицій не отримувала, намірів втручатися у внутрішні справи Польщі не мала і не має, відреагував речник МЗС Олег Ніколенко у Facebook:

«Ба більше, Україна високо цінує підтримку Польщі у відбитті російської агресії, підтримці нашого шляху до членства в ЄС і НАТО».

Розслідувачі проєкту «БезБрехні» встановили, що поява такого посту на тлі напружених відносин України та Польщі – не випадковість, адже у словах журналістки Чосич приховано чимало російських наративів.

Такими неправдоподібними «інсайдами» вона добре підіграє політиці кремля з роздмухування суперечок між країнами Європи, аби порушити їхню єдність у підтримці України.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: