Антифейк

Кремль запустив чергову ІПСО про Зеленського, Буданова та Залужного

Навігація та корисні матеріали

Кремль запустив чергову ІПСО, в якій заявляється, що Буданов чи Залужний замінять Зеленського. Це – фейк.

Центр стратегічних комунікацій зафіксував нову інформаційно-психологічну операцію ворога у Facebook.

Путінські фейкороби отримали з кремля чергову методичку, в якій вкотре порушили тему вигаданого «протистояння» Головкома ЗСУ Залужного і президента Зеленського. Цього разу роспропаганда «міряла» кандидатів за їхніми досягненнями на своїх постах.

У цій ворожій кампанії брехуни Путіна всіляко намагаються знищити особистість президента України і називають його «зеленою цвіллю», «наркоманом» і «крадієм». Залужний і очільник ГУР Буданов «заслужили народну любов справами та вчинками, захищаючи Батьківщину – так вважають не тільки люди в інтернеті, а й офіційні особи».

Єдиною метою цієї російської психологічної атаки є розпалювання ненависті, розбрату і недовіри до органів влади в Україні. Загарбники дуже хочуть емоційно та психологічно розхитати українців, посіяти хаос та невизначеність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог випустив чергову ІПСО з новим «французьким мультиком» про Зеленського та Україну

Ворожа пропаганда активно розповсюджує ІПСО через традиційно порожню сторінку під назвою Plencreson. За даними Центру стратегічних комунікацій, кампанія була запущена 14 червня.

Центр стратегічних комунікацій звертається до своїх читачів із закликом: якщо ви бачите у своїй стрічці публікації з порожніх сторінок, які мають явні ознаки фейку, пропаганди, ІПСО – не ставте їм жодних лайків і не пишіть жодних коментарів, адже будь-яка активність і взаємодія з такими постами підвищує їхню популярність. Необхідно тільки поскаржитись на публікацію.

Якщо хочете бути завжди в курсі інформаційних операцій ворога – підписуйтесь на Spravdi.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: