Новини

Ворог випустив чергову ІПСО з новим «французьким мультиком» про Зеленського та Україну

Навігація та корисні матеріали

Центр стратегічних комунікацій зафіксував продовження інформаційно-психологічної операції ворога у Facebook, про початок якої ми повідомляли ще у березні та квітні.

Нагадаємо, що кремлівські фейкороби не змінили стратегію і через новий буцімто «французький мультик» вони намагаються дискредитувати Україну та президента Володимира Зеленського, а також вплинути на населення країн Заходу.

У новому «ролику» Зеленського звинувачують у вмінні «вчасно змінити маску» в той момент, коли це йому потрібно, адже «він переслідує тільки свої особисті цілі». «Актор-людина з тисячею осіб… ми знаємо його одним, а насправді він зовсім інший», розписують пропагандисти рф підвод до фейкового відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як працює масштабна ІПСО росіян з «французьким мультиком» про Зеленського та Україну

Згідно з наявними у нас даними, ворожа пропаганда активно розповсюджує свій «шедевр» через акаунт з різними ID. Станом на зараз він не заблокований, тож усі його «реклами» ще можуть з’являтися у стрічках користувачів Facebook.

У соцмережі для цього використовується традиційно порожня сторінка під назвою Fresh data. За даними Центру стратегічних комунікацій, кампанія була запущена 9 травня, хоча сама фейкова сторінка створена 10 травня.

Центр стратегічних комунікацій звертається до своїх читачів із закликом: якщо ви бачите у своїй стрічці публікації з порожніх сторінок, які мають явні ознаки фейку, пропаганди, ІПСО – не ставте їм жодних лайків і не пишіть жодних коментарів, адже будь-яка активність і взаємодія з такими постами підвищує їхню популярність. Необхідно тільки поскаржитись на публікацію.

Як реагувати на таку рекламу і повідомлення? Читайте тут.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: