Команда Центру пройшла тренінг з першої домедичної допомоги – зупинка критичних кровотеч

Навігація та корисні матеріали

Тактична група АНТАЛ Україна (TF ANTAL Ukraine) провела заняття з надання першої домедичної допомоги, зупинка критичних кровотеч для співробітників Центру стратегічних комунікацій.
Тренінг складався з двох частин – теоретичної та практичної. Спочатку тренери розповіли, чому критично важливо зупинити артеріальну кровотечу. Як правильно накладати турнікет. Механізм дій, якщо у людини є два поранення, в результаті яких пошкоджено артерії. Які підручні матеріали можна використовувати, якщо турнікет відсутній або його вже використано.

Показали, як тампонувати та перев’язувати поранення, при яких пошкоджено артерії. Як поводитись з постраждалим до приїзду медичної допомоги та уникнути гіпотермії пораненого.


Під час практичної частини – кожний сам вчився накладати джгут та правильно його затягувати, тампонувати та накладати пов’язку на рану. Останнім етапом тренінгу було правильно та за необхідний час надати першу домедичну допомогу людині, яка отримала два поранення, внаслідок яких виникли артеріальні кровотечі.


Також тренери TF ANTAL Ukraine надали співробітникам Центру стратегічних комунікацій індивідуальні аптечки для надання першої домедичної допомоги для зупинки кровотечі.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: