Антифейк

Інформація, що зброя, яку партнери передають Україні, зʼявилася у Мексиці – неправда

Джерело: Spravdi

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Мережею поширюється інформація, що зброя, яку партнери передають Україні, зʼявилася у Мексиці. Таку інформацію поширюють російські ЗМІ з посиланням на англомовний сайт armedforces.press.

Опис фейку БРЕХНЯ

Зброя, яку американці передали ЗСУ, зʼявляється у мексиканських картелів. США побоюються, що мексиканці почнуть застосовувати її проти американських силовиків на кордоні.

Спростування ПРАВДА

Сайт, на який посилаються пропагандисти, не викликає довіри: у розділі «Про нас» – різні люди, яких неможливо знайти за допомогою пошуковика або чиї фото використовують на інших сумнівних «новинних» сайтах, а контент складається з конспірології та фейків.

У самій статті немає жодних доказів, але є розповідь про картелі, переписана з The New York Times. Звісно ж, в оригінальній статті немає ні слова про Україну.

Підтверджених фактів появи західного озброєння, наданого Україні, в інших країнах, немає. Якби сталася крадіжка чи передача зброя третім країнам, такі факти одразу оприлюднили б, адже міжнародні партнери моніторять і контролюють ситуацію.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: