Антифейк

Фейк: «Україна – це пошкоджений корабель, який не підлягає відновленню, він тоне»

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Військовослужбовці ЗСУ готуються стати ядром у держперевороті, який планується через міжнародну критику діяльності президента Зеленського. Таку інформацію тиражують пропагандисти з посиланням на заяву ексспівробітника ЦРУ Ларі Джонсона.

Спростування ПРАВДА

Фейкороби вкотре відпрацьовують кремлівські методички про «київський режим» та українців-«маріонеток США» і намагаються навіяти брехню про підготовку чергового «заколоту» в державі.

Воїни Сил оборони виконують найважливішу місію – дають відсіч агресору та поступово проводять деокупацію загарбаних росіянами територій. Немає жодних ознак того, що ЗСУ покинуть позиції і, як того чекає кремль, «понесуть на багнетах визволення в Київ».

Союзники максимально допомагають Україні в низці напрямків, щоб була можливість ефективно знищувати ворожі сили, відбудовувати зруйноване росіянами, виконувати соціальні виплати та забезпечувати роботу критичної інфраструктури. Заяви про Україну, як про «корабель-потопельник» є відвертою маячнею.

Щодо Ларі Джонсона – він має репутацію вкрай сумнівного джерела, активно відбілює репутацію РФ і не соромиться просувати у США відверто проросійські наративи.

Більше розвінчувань ворожої брехні читайте за тегом #справдіспростовує

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: