Антифейк

Фейк: «американці та британці не дозволили Україні укласти мир з Росією»

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Росіяни роками пропонували закінчити війну шляхом переговорів, але представники США та Великої Британії не дозволили Україні це зробити. Про це з посиланням на заяву ексспівробітника Держдепу США Метью Хо пишуть пропагандисти у Telegram.

Спростування ПРАВДА

Режим Путіна своїми «мирними пропозиціями» лише намагається закріпити окупацію та режим терору на тимчасово захоплених територіях України.

Крім того, кремль цинічно виторговує для себе нові українські території, домагається скасування санкцій і оперативної паузи для відновлення боєздатності окупаційних військ, щоб згодом відновити агресію.

До того ж росіяни не підкріплюють свої заяви жодними реальними діями, спрямованими на мир: вони продовжують регулярно обстрілювати українські міста і села, вбивають українців. Усе це не «пропозиції мирного закінчення війни», це – запрошення до капітуляції.

Щодо Метью Хо, то він є постійним гостем російських пропагандистських передач, регулярно транслює російські пропагандистські наративи, «відмиваючи» їх для західної аудиторії.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: