Центр стратегічних комунікацій співпрацюватиме з регіональними медіа

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки і громадська організація «Центр аналітики та розслідувань» підписали Меморандум про співпрацю та спільну діяльність із розбудови мережі регіональних проєктів з протидії дезінформації.

«Ідея не з’явилася в один день. Ми почали працювати у форматі фактчекінгу і зараз працюємо у форматі протидії дезінформації як і внутрішньої, так і зовнішньої. Коли ми занурилися в інформаційне середовище регіонів, ми зрозуміли, що великі «вкиди» йдуть на локальному рівні, і там своє інформаційне поле», – розповів Олександр Гороховський, голова правління Центру аналітики і розслідувань та засновник проєкту «БезБрехні».

Нині громадська організація реалізує четвертий проєкт взаємодії з редакціями журналістів, щоб вибудувати алгоритм співпраці – від спілкування з регіональними медіа, структури поширення і просування матеріалів до створення спільних баз даних.

«Локальні медіа мають транскордонний вплив. Нас [онлайн-видання Район.in.ua] активно читають у Білорусі. І в умовах блокування незалежних медіа вони мають можливість безперешкодно отримати інформацію в наших виданнях. Тому важливо допомагати інвестиціями у розбудову локальних медіа, бо вони мають потужну силу, про яку ми часто і не думаємо», – підкреслила Наталія Пахайчук, керівниця інноваційних проєктів CID Media Group у Луцьку.

Своєю чергою керівник Центру стратегічних комунікацій Ігор Соловей заявив, що саме локальні ЗМІ першими стикаються з проявами ворожої та деструктивної дезінформації, «перебувають на першій лінії інформаційної оборони».

Він також висловив сподівання, що за підтримки та глибокої зацікавленості ПРООН у тісній співпраці Центру з локальними медіа буде реалізована ціла серія важливих проєктів, щоб забезпечити стійкість українського суспільства до інформаційних впливів.

Total
0
Shares

Пов'язані статті