Центр стратегічних комунікацій презентує методичний посібник «Методологія вимірювання та оцінки стратегічних комунікацій»

Навігація та корисні матеріали

Посібник «Методологія вимірювання та оцінки стратегічних комунікацій» був розроблений у рамках співпраці Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки та Проєкту ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій в Україні».  

Методологія розроблена для фахівців з комунікацій державних органів влади та місцевого самоврядування та є своєрідним дороговказом з оцінювання ефективності комунікацій. У ній представлено, які є методи оцінки, в яких випадках і як саме застосовувати кожен з них. 

Цю методологію варто вивчити на етапі планування комунікаційних кампаній або комунікаційних активностей на рік або декілька років, оскільки оцінка їх ефективності прямо пов’язана з плануванням і постановкою комунікаційних завдань

«Державні службовці – це голос держави, який забезпечує населення правдивою та своєчасною інформацією. Цей голос має надважливе значення, особливо зараз, у період воєнного стану. Розуміння принципів вимірювання та оцінки ефективності комунікацій дозволяє підвищувати ефективність комунікації між державою та суспільством. Це, своєю чергою, підвищує рівень довіри та підтримки до державних інституцій. Прямий наслідок – швидке втілення важливих реформ та ініціатив. Цей посібник був створений саме задля допомоги “голосу” нашої країни, тобто державним службовцям – фахівцям з комунікацій, в питаннях оцінки та підвищення ефективності комунікації».

Микола Балабан, заступник керівника
Центру стратегічних комунікацій та інформаційної війни

«Специфіка державної служби – відбудовувати та чітко налагоджувати процеси, отже орієнтація діяльності саме на процеси. Проте у випадку комунікацій, особливо у державних, надважлива орієнтація на результат, а не на процес. Необхідно постійно оцінювати результат комунікацій, порівнювати його із запланованим, аналізувати різницю і відповідно змінювати підходи в комунікаціях. Сподіваюсь, що цей посібник допоможе у формуванні звички планувати, вимірювати та оцінювати ефективність комунікацій державними службовцями».

Олена Лобова, експертка з комунікацій,
Проєкт ЄС «Підтримка стратегічних комунікацій в Україні
»

Центр стратегічних комунікацій продовжує працювати над створенням бази методичних матеріалів для державних службовців задля посилення голосу держави. 

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: