Центр стратегічних комунікацій підписав меморандум із Центром з питань захисту цивільного населення в умовах конфлікту

Навігація та корисні матеріали

Ключовою метою документа є налагодження співпраці та взаємодії Центрів для отримання позитивного результату у сфері захисту цивільного населення, в тому числі підготовки до надзвичайних ситуацій та подолання наслідків воєнних дій.

Керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігор Соловей підкреслив важливість підписаного меморандуму:

«Співпраця в допомозі цивільному населенню – це один із пріоритетів у роботі Центру. Сьогодні ми виступаємо містком між урядом, громадянським суспільством та цивільним населенням, аби сприяти формуванню стійкої реакції на дезінформацію на загальносуспільному рівні. Впевнений, що, об’єднавши зусилля разом з нашими партнерами, ми досягнемо ще кращих результатів».


Очільник Центра з питань захисту цивільного населення в умовах конфлікту (CIVIC) Александер Гріф висловив сподівання подолати негативні наслідки поширення неправдивої інформації та відновити довіру з цивільним населенням:

«Ця співпраця дозволить нам об’єднати сильні сторони стратегічного фокуса Центру стратегічних комунікацій із фокусом CIVIC на шкідливому впливі тактичної дезінформації на населення. Подібно до того, як стратегічна дезінформація впливає на сприйняття війни в Україні світом, так і тактична дезінформація призводить до безпосередньої шкоди цивільному населенню в Україні. Спільними зусиллями та взаємною підтримкою ми сподіваємося подолати негативні наслідки поширення неправдивої інформації та відновити довіру з цивільним населенням, навіть у ситуації, коли слова використовуються як зброя».

Основні напрями роботи, закріплені меморандумом:

• спільна участь у двосторонніх та багатосторонніх зустрічах, проведення заходів: конференцій, круглих столів;

• докладання спільних зусиль для підвищення обізнаності співробітників ЦСКІБ щодо захисту цивільного населення в зоні конфлікту;

• проведення заходів для покращення взаємодії між представниками громад, місцевими цивільними та військовими органами влади;

• проведення досліджень щодо вивчення впливу збройних конфліктів на захист та зменшення шкоди цивільному населенню;

• обмін інформацією між CIVIC та Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: