Центр доєднався до тренінгів для місцевої влади про стійкість до дезінформації

Центр стратегічних комунікацій доєднався до партнерів з міжнародної організації IREX (Рада міжнародних наукових досліджень та обміні) та розпочав серію тренінгів для представників органів державної влади та місцевого самоврядування «Стійкість до впливів: ухвалення рішень на основі роботи з інформацією».

Програму тренінгів розроблено в межах проекту «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» 

Мета програми полягає в тому, щоби посадовці, які ухвалюють рішення, могли впевнено ідентифікувати шкідливі інформаційні впливи та уникати їх. 

Адже першою ланкою протидії зовнішнім загрозам та дезінформації залишається стійкість місцевої влади.

Раді презентувати в рамках цих тренінгів діяльність Центру та налагодити  співпрацю  з представниками місцевого самоврядування  в різних регіонах України для досягнення спільної мети. 

І це лише початок! У планах — об’їхати всі регіони України, щоб розповісти про протидію дезінформації та пропаганді та зробити громади більш стійкими.

Total
0
Shares

Пов'язані статті

Читати

Російські маніпуляції 6—12 вересня: «диверсії» в Криму, російський газ та Афганістан

Здавалося б, що поєднує арешти кримських татар у Криму, закінчення будівництва «Північного потоку-2» та розслідування справи «вагнерівців»? Російській пропаганді вдалося сформувати один наратив: усі ці події назвали «актами державного тероризму» України. Проросійські медіа в Україні повторили не всі вкиди російських державних ЗМІ, але сформували таку ж інформаційну картину — вкрай вигідну для Росії.
Читати

У нас погані новини

Інформація в Інтернеті поширюється не лише за допомогою великих онлайнових ЗМІ та соцмереж. Існує велика та розгалужена екосистема «помийних» сайтів. «Новини» з цих видань часто дуже низької якості або навіть повністю вигадані. При цьому вони збирають понад 50 мільйонів візитів на місяць. Для порівняння, «Українська правда» збирає 15 мільйонів. Щодня новинне сміття читають сотні тисяч людей. За допомогою машинних алгоритмів ми дослідили близько мільйона текстів, що були опубліковані на подібних сайтах протягом року. Читайте нижче, про що ми дізналися.