Центр долучився до сесії для державних службовців та лідерів громад Миколаївської області

Навігація та корисні матеріали

Сесія була організована ГО «UA Experts» за ініціативи Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри» (UCBI) в межах «Програми менторства для інклюзивного відновлення та розвитку людського капіталу» 

26 квітня в межах програми дата-аналітикиня Центру стратегічних комунікацій Ірина Субота провела тренінг на тему «Протидія дезінформації у професійній діяльності публічних службовців».

Метою тренінгу було покращити навички з розпізнавання неправдивої/ маніпулятивної інформації, а також вміння протидії їм. Окрема увага була приділена ролі штучного інтелекту у поширенні дезінформації. 

«Штучний інтелект, який використовують дезінформатори для створення фейків, ускладнює ідентифікацію неправдивої інформації для людського ока. Тож розуміння ознак маніпулятивної інформації та володіння інструментами для перевірки візуального контенту є важливою навичкою сьогодні», – зазначила Ірина Субота

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: