Навігація та корисні матеріали
ГОЛОВНІ НОВИНИ: Росія продовжує знищувати українські міста. Ракетами обстріляли Миколаїв та Старокостянтинів на Хмельниччині. З артилерії обстрілюють Лисичанськ. Окупанти і далі депортують на свою територію мешканців Маріуполя — цього разу вивезли пацієнтів та персонал пологового будинку. З полону звільнено прикордонника з острова Зміїний, який вказав російському кораблю куди йому слід йти. Українські військові продовжують нищити ворога на всіх напрямках. Під час переговорів у Туреччині Україна запропонувала Росії умови дипломатичного завершення війни.
ФОТО ДНЯ: Окупанти влучили ракетою у будівлю Миколаївської ОДА. Є жертви та постраждалі
Через влучання російської ракети зруйнована центральна секція будівлі з 1 по 9 поверхи. Внаслідок удару загинуло 12 людей, понад 30 отримали поранення. Рятувальники витягнули з-під завалів 18 осіб.
ГОЛОВНІ НОВИНИ:
Ворог завдав удару по аеродрому на Хмельниччині. Знищені запаси палива
Російські війська атакували ракетою аеродром поблизу Старокостянтинова у Хмельницькій області, знищивши усі наявні запаси паливно-мастильних матеріалів. Постраждалих внаслідок атаки немає.
Окупанти обстріляли житлові квартали Лисичанська. Є жертви
Близько 6:30 росіяни з важкого озброєння відкрили вогонь по житлових кварталах одного з районів Лисичанська. Через обстріл зруйновані будинки, утворились завали. Кількість загиблих і поранених уточнюється.
До Запоріжжя евакуювалися 1665 людей, з них 936 – з Маріуполя
29 березня трьома гуманітарними коридорами на власному транспорті до Запоріжжя доїхали 1 665 людей. У місті Василівка окупанти цілий день блокували колони автобусів для евакуації та вантажівки з гуманітарною допомогою, які направили зранку до Бердянська, Мелітополя та Енергодара.
Окупанти примусово вивезли в Росію персонал та пацієнтів з пологового будинку Маріуполя
Окупанти продовжують вивозити маріупольців на територію Росії. Понад 70 людей вивезли з пологового будинку №2, серед них як працівники, так і пацієнти. Про це повідомили в Маріупольській міській раді.
Росія скоїла в Україні понад три тисячі воєнних злочинів
Від початку російської агресії в Україні загинули 144 дитини, були поранені – 220. Загалом за час війни Генпрокуратура зареєструвала 3236 злочинів агресії та воєнних злочинів Росії.
Україна втратила понад трильйон доларів через напад Росії
Втрати України через напад Росії перевищують один трильйон доларів. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Йдеться про збитки, які зараз завдані інфраструктурі України, так і втрати економіки в наступні роки. Прямі втрати військової та цивільної інфраструктури складають 270 мільярдів доларів.
Прикордонника, який вказав напрям російському кораблю, звільнили з полону
Військовий прикордонник Роман Грибов, який на острові Зміїний сказав фразу «русский военный корабль, иди на***», повернувся з полону додому і отримав нагороду «За заслуги перед Черкащиною».
Українські військові знищили найзахищеніший російський КамАЗ
Українські ЗС розтрощили «вершину» російського автопрому КамАЗ «Тайфун». Знищена машина належала до машин класу MRAP – була захищена від мін та засідок.
Захисники Маріуполя знищили три ворожі танки
Бійці полку «Азов» 29 березня знищили три танки та один БМП ворога. Один з цих танків згорів від коктейлів Молотова.
Велика Британія не скасує санкції проти Росії навіть після угоди про припинення вогню в Україні
Угоди про припинення вогню між Росією та Україною буде недостатньо, аби зняти британські санкції з РФ. Про це заявив прем’єр-міністр Британії Борис Джонсон. Лондон і надалі планує тиснути на Росію економічно та надаючи Україні військову допомогу поки Росія не змінить повністю свій курс.
Мережа спортивних магазинів Decathlon зупиняє діяльність в Росії
Французька мережа спортивних товарів Decathlon заявила про призупинення діяльності своїх магазинів у Росії. Причина призупинення — через міжнародні санкції «більше не виконуються умови постачання для продовження діяльності в Росії».
Україна запропонувала Росії умови дипломатичного завершення війни
Україні потрібні гарантії безпеки і їх можуть надати країни-члени Радбезу ООН. Договір про гарантії безпеки для України має бути ратифікований усіма учасниками, щоб мати юридичну силу. До Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей не застосовуватимуться міжнародні гарантії.