Звірства росіян на Київщині: подробиці та фото

Частина 1. Садове товариство «Мрія»

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки розпочинає публікацію ексклюзивних історій та фотографій з місць найстрашніших злочинів окупантів: Бучі, Гостомеля, Ірпеня та інших міст і сіл Київщини, де побував працівник Центру та бачив злочини росіян на власні очі.

Садове товариство «Мрія» знаходиться неподалік села Здвижівка. 

У перші ж дні окупації людей, які приїхали готуватися до весняного сезону, зігнали всіх до одного будинку, роздягали, повністю доглядали. Так в одній будівлі й лишили. Геть всі інші будівлі були пограбовані. Що не могли взяти — розбивали або опоганювали.

Ірина Марченко — акушерка, мешканка Здвижівки. Вона пережила весь цей час у окупації та є живим свідком злочинів росіян. За її словами, «зелені коридори» росіян були брехнею. 

«Зелених коридорів» в бік України не тільки не давали жодного разу, але також розстрілювали тих, хто намагався туди виїхати. В перший же день росіяни навмисно знищили нашу інфраструктуру: газ, електропостачання, ретранслятори», — розповіла Марченко нашому співробітнику. 

Весь цей час окупанти стріляли за будь-яким джерелом тепла, запеленгованим мобільним телефонам, легковими машинами. Розстріляні легковики стояли вздовж дороги. 

В одній з них наш працівник зміг побачити чотири непізнані тіла. Імовірно це була сім’я. Також цілу сім’ю із п’яти осіб «на прощання»  окупанти розстріляли у самій Здвижівці. 

Діяння росіян аналогічні з діями нацистів вермахту та сербами, які влаштували різанину у Сребрениці під час Боснійської війни. І ті, і ті були покарані за міжнародним законодавством. 

Росіянам теж не вдасться втекти від відповідальності у свої болота. 

Частина 2. Імітація розстрілу у Гаврилівці

На цей раз ми розповідаємо жахливу історію Анатолія Тимчука (він на фото) та його родини, яка трапилася з ними у Гаврилівці. 

Анатолій Тимчук повертався додому разом зі своїми близькими, коли по них почали стріляти росіяни. Від поранень чоловіка врятувало диво, однак втекти від ворогів їм не вдалося – людей схопили. Анатолій каже, що окупанти були п’яні.

Росіяни роздягли усіх та поставили біля стіни. Вони вирішили пожартувати та імітували розстріл (!).

Частина 3. Жорстока розправа над поліцейським

Розповідаємо жахливу історію колишнього поліцейського Бичковського, яка сталася у садовому товаристві «Мрія», неподалік села Здвижівка. 

Окупанти назвали чоловіка інформатором та звинуватили у підготовці «теракту». росіяни спочатку спалили машину колишнього правоохоронця, яку він нібито готувався підірвати, а після цього повісили на собачому повідці, інсценувавши самогубство. 

Дружину поліцейського викрали і силоміць вивезли до Криму. Жінці пощастило врятуватись, наразі вона у безпеці. 

Росія не уникне покарання! 

Усі фото використані в цьому матеріалі – ексклюзивні кадри Центру з гуманітарної місії

Total
0
Shares

Пов'язані статті