Антифейк

«ЗСУ завдали ракетних ударів по цивільних об’єктах в Луганську». Це – неправда

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Ракетні обстріли цивільної інфраструктури в Луганську з боку ЗСУ мають на меті продати «західним кураторам» України хоч якусь перемогу, якої на полі бою Київ досягти не може. Про це пропагандистам заявив так званий «радник глави «ДНР» Ян Гагін.

Спростування ПРАВДА

«Заяви» Гагіна – це відвертий фейк. Удари були завдані по військових об’єктах, які росіяни облаштували у тимчасово окупованому Луганську.

Про уражені військові об’єкти детально повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор:

«Відео [уражень] локалізовані у районі Гострої Могили, біля казарм колишнього Луганського вищого військового училища штурманів, де вже з комфортом обжилися російські загарбники».

У тому ж місці, за даними Лисогора, знаходиться летовище, авіаремонтний завод та проходить траса до російського кордону.

«По цій трасі днями й ночами російська армія перевозить вантажі, зброю та особовий склад, який дислокується у тих же ж казармах льотного училища. А також у районі колишнього обласного військкомату», – додав він.

Росіяни завжди прикриваються мирними мешканцями, і тільки РФ несе відповідальність за жертви серед містян Луганська, наголосив голова Луганської ОВА.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: