Новини

Зеленський «заради тиску на Блінкена» вирішив вбити людей в Костянтинівці: що вигадує роспропаганда про злочин власної армії

Навігація та корисні матеріали

У Росії назвали удар по центральному ринку Костянтинівки «трагедією», але звинуватили в ній, звісно, ЗСУ і особисто Зеленського.

Цього разу «воєнкори» зробили з Костянтинівки село, хоча насправді це місто, та «вирахували», що «криворука ракета бандерівців» прилетіла з Дружківки. «Запустив» її ледь не особисто президент України, щоб «натиснути на Блінкена», але спочатку це було «хохляцьке ППО».

НАСПРАВДІ, Росія завдала найбільш смертоносного удару по українському цивільному об’єкту з січня цього року. 6 вересня у Костянтинівці загинули 17 людей, 32 отримали поранення. І це просто чергове свідчення путінської банальності зла – масового вбивства мирних людей. Адже важко припустити, що окупанти не знали, що жодного скупчення військової техніки на місцевому ринку немає. А є скупчення мирних мешканців. Через величезну кількість жертв серед мирного населення оновилася й карта наймасштабніших терактів, скоєних росіянами в Україні.

Лише протягом останніх трьох місяців це вже четвертий обстріл. 14 червня стався перший; 17 липня поранено 9-річну дитину та жінку; 24 липня щонайменше семеро цивільних зазнали поранень, помер 10-річний хлопчик. (Наступного дня стало відомо, що померли 28-річний чоловік та 12-річна дівчинка). 

Рекордне за кількістю жертв вбивство в Костянтинівці 6 вересня – чергова спроба залякати українців, примусити їх тиснути на владу, щоб вийти на «мирні переговори» або, принаймні, зупинити контрнаступ. Це зазначив і президент Зеленський: «Удар по ринку в Костянтинівці – умисний теракт Росії. Вони це роблять, коли відбуваються ті чи інші позитивні наступальні кроки українських сил оборони».

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: