Зеленський відвідав Бахмут, а США пригрозили білорусі санкціями. Головні новини 20 грудня

Україна отримала грантових $2 мільярди від Сполучених Штатів. Додому вдалося повернути дитину, що жила у «прийомній» сім’ї в росії. США звинуватили генсека ООН Гутерріша у тому, що він «піддався російським погрозам» і не направив до України офіційних осіб для перевірки іранських безпілотників.

ФОТО ДНЯ: Володимир Зеленський – у Бахмуті.

Фото: Офіс Президента

Мережею шириться брехня про «військову техніку на білорусько-українському кордоні»

Але ці знімки були зроблені за 130 кілометрів від кордону і ширилися мережею ще тиждень тому.

Володимир Зеленський відвідав Бахмут

Президент України побував на передових позиціях і нагородив бійців відзнаками та цінними подарунками.

Сполучені Штати пригрозили білорусі санкціями

Речник Держдепартаменту заявив, що США можуть запровадити додаткові санкції, якщо рб продовжить співпрацю з рф у війні проти України.

Україна отримала грантових $2 млрд від США

Грантове фінансування спрямують на забезпечення пенсійних виплат та заробітних плат працівникам цивільного захисту, а також на оплату медичних послуг за програмою медичних гарантій.

Україні вдалося повернути дитину, що жила у «прийомній» сім’ї в росії

16-річний Сергій повернувся додому через майже 8 місяців після того, як його вивезли до рф. Про це повідомив омбудсман Лубінець.

США звинуватили генсека ООН Гутерріша у тому, що він «піддався російським погрозам» і не направив до України офіційних осіб для перевірки іранських безпілотників

Ми шкодуємо, що ООН не зробила кроків для проведення нормального розслідування цього порушення. Ми розчаровані тим, що секретаріат, очевидно, піддавшись на російські погрози, не виконав мандат,сказав заступник посла США в ООН.

Total
1
Shares

Пов'язані статті

Читати

Російська пропаганда у Європі: Центр стратегічних комунікацій поділився результатами моніторингів на тренінгу для регіональних журналістів

1 грудня Ірина Субота, керівниця напрямку аналітики даних Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки долучилася до проведення онлайн-тренінгу…