Зеленський підписав указ про призов резервістів: що це означає

Президент Володимир Зеленський підписав указ про призов громадян, які перебувають у військовому резерві.

Про це глава держави заявив у своєму відеозверненні.

«Як і обіцяв – відкрито розповідаю про всі наші дії, аби ви точно розуміли, що відбувається в Україні та за її межами. На сьогодні немає потреби у загальній мобілізації. Нам необхідно оперативно доукомплектувати українську армію та інші військові формування», – розповів Зеленський.

За його словами, в указі про призов резервістів йдеться виключно про громадян, зарахованих до оперативного резерву. Він додав, що Україні потрібно підвищити готовність українського війська до всіх можливих змін в оперативній обстановці.

За рішенням головнокомандувача Збройних Сил найближчим часом також проведуть навчальні збори резервістів системи тероборони.

«Поки наші воїни захищають нас, ми повинні працювати, вкладати гроші в економіку України, заробляти для фінансування армії. Патріот – це той, хто б’ється з ворогом за свою землю. І той, хто вкладається в неї грошима, і створює на ній робочі місця», – додав президент.

Тому в Україні запускають програму економічного патріотизму. Це додаткові стимули для локалізації нашого виробництва, цільові програми підтримки окремих галузей, зменшення податкового навантаження на бізнес та обмеження перевірок, а також стимули для залучення коштів населення у бізнес та банківську систему. Зниження ПДВ на бензин та дизель.

Він підкреслив, що мета України – здобуття економічної незалежності, особливо в енергетиці.

Total
0
Shares

Пов'язані статті