Антифейк

«Зеленський наказує бити по мирних містах Росії з відчаю». Це – абсурд

Навігація та корисні матеріали

Коротко

Опис фейку БРЕХНЯ

Києву необхідна ескалація конфлікту для отримання допомоги від союзників, тому президент Зеленський віддав наказ ЗСУ завдавати ударів по об’єктах цивільної інфраструктури в Росії. Про це пишуть пропагандистські канали у Telegram.

Спростування ПРАВДА

Жодних подібних наказів чи розпоряджень президент України не давав, адже перед українськими захисниками стоїть завдання деокупувати захоплені росіянами українські території. Тільки диктатор Путін віддає накази бомбити українські міста і будинки з цивільними українцями.

Для обмеження можливостей Росії вести війну проти України, Сили оборони також працюють над тим, щоби позбавити країну-терористку доступу до природних ресурсів (нафти й газу), знищити її оборонно-промисловий комплекс, об’єкти військової інфраструктури, бази та склади з технікою і озброєнням.

Окрім того, законними цілями на території РФ є нафтобази, газові сховища, науково-дослідні установи, які сприяють путінській «сво», але не житлові будинки з цивільним населенням. Провина за загибель цивільних росіян лежить винятково на силах ППО та президентові російської федерації.

Більше розвінчувань ворожої брехні читайте за тегом #справдіспростовує

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Навігація та корисні матеріали

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: